O nas


Golden Rules jest autorską marką biżuteryjną, która hołduje kobiecości. Tworzymy rzeczy nieoczekiwane i odważne, ale z myślą o każdej z nas. Chcemy, aby nasze projekty wyróżniały się, dlatego bawimy się kolorami i fakturami. To co je łączy, to moc i symboliczne znaczenie, które stoi za każdą z kolekcji.

Marka Golden Rules została stworzona przez dwie przyjaciółki, projektantkę i trend researcherkę, które z wielkiej miłości do biżuterii, postanowiły połączyć swoje supermoce i zrealizować największe marzenie. W ten sposób powstała marka biżuteryjna, która ma dla nas przede wszystkim symboliczne znaczenie i wyraża nasze świeże spojrzenie na kobiecość. Golden Rules to my i nasz styl życia, to wiara w dobrą energię i pozytywne nastawienie, które może przenosić góry.

Kierując się swoimi „złotymi” życiowymi zasadami, postanowiłyśmy stworzyć nasze „brand manifesto”

  • Przede wszystkim balans. Tylko Ty wiesz co jest dla Ciebie najlepsze. Życiowa równowaga to coś, co trzyma nas na powierzchni i pozwala nam osiągać cele, ale nie kosztem nas samych.
  • Każda z nas jest inna i niepowtarzalna i to jest w tym wszystkim najpiękniejsze!
  • Bycie perfekcyjną jest przereklamowane. Kobiecość jest wielowymiarowa, nie musisz być zawsze idealna.
  • Życzliwość jest fajna! Dbaj o siebie, innych ludzi i naszą planetę. Traktuj ich tak, jak sama chciałabyś być traktowana.
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby brać je na poważnie, korzystaj z niego i baw się ;)

„You are Golden and never forget it”!

Xoxo

Olivia & Aga

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl